MALDİVLER SİNGAPUR BALİ

Emirates ile 10 Gün / 8 Gece
kişi başı 2099 EURO


1. GÜN: İSTANBUL – DUBAİ ( İZMİR’DEN BAĞLANTI İMKANI )

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 17.00’da hazır bulunulması ve sonra Emirates Havayolları EK 122 sefer sayılı uçuş ile saat 19.05’te Dubai’ye uçuş. Dubai yerel saati ile 01.20’de varış. Emirates Havayollarının EK 658 sefer sayılı uçağı ile 04.35’de Maldivler’e hareket. Geceleme uçakta.

2. GÜN: DUBAİ – MALDİVLER

Yerel saat ile 09.45’te Maldivler’e varış otelimize transfer. Hint Okyanusu’nun en güzel takım adalarına sahip Maldivler’de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenebilir ya da ekstra turlara katılabilirsiniz. ( Night Fishing , Male Alışveriş turu, Dalış Turu).  Geceleme otelinizde.

3. GÜN: MALDİVLER

Kahvaltının ardından serbest zaman.  Hint Okyanusu’nun en güzel takım adalarına sahip Maldivler’de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenebilir ya da ekstra turlara katılabilirsiniz. ( Night Fishing , Male Alışveriş turu, Dalış Turu). Geceleme otelinizde.   

4. GÜN: MALDİVLER

Kahvaltının ardından serbest zaman.  Hint Okyanusu’nun en güzel takım adalarına sahip Maldivler’de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenebilir ya da ekstra turlara katılabilirsiniz. ( Night Fishing , Male Alışveriş turu, Dalış Turu). Geceleme otelinizde.

5. GÜN: MALDİVLER – SİNGAPUR

Kahvaltının ardından en geç saat 11.00’a kadar odaların boşaltılması ve transfer saatinize kadar serbest zaman. Öğleden sonra Male havalimanına transfer. Akşam saatlerinde yerel havayolları ile Singapur’a hareket. Geceleme uçakta.

6. GÜN: SİNGAPUR

Sabah erken saatlerde Singapur’a varışımıza istinaden özel otobüsümüz ile otele transfer ve oda anahtarlarının dağıtılması ve serbest zaman.  (Not : Erken check-in yapıldığı için geceleme 2 olarak verilmiştir.) Sabah kahvaltısının ardından Singapur şehir turu için hareket. Singapur Nehri, Meclis-Opera-Mahkeme binalarıve Merlion anıtı göreceğimiz yerler arasında. Sonrasında Çin Mahallesi’nde alışveriş için kısa bir serbest zaman. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’Sentosa Adası’’ turuna katılabilirler. (90 Euro). Sentosa Singapur’luların hafta sonlarını değerlendirdikleri Singapur’un en büyük adası. Otobüsümüzle Faber tepesine geldikten sonra teleferikle adaya güzel manzara eşliğinde geçiyoruz. Ada üzerinde önce Singapur’un tarihinin anlatıldığı mumya müzesini gezeceğiz. Daha sonra devasa okyanus balıklarını, kopek balıklarını ve daha pek cok okyanus canlısını yürüyen bant üzerinde camın arkasından izleyebileceğiniz büyük akvaryumu gezecek ve en son adanın sahilinde yapılan etkileyici ışık ve lazer gösterisini izleyeceğiz. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’Gece Safarisi‘’ turuna katılabilirler. (65 Euro). Bu gezide dünyada ilk kurulmuş olan gece safarisi parkını gezecek ve buraya sponsor firmalar tarafından getirilerek doğal ortamları yaratılmış çeşitli canlıları göreceğiz. Ayrıca suni olarak yaratılmış yağmur ormanları bölgesinden gececek, gezinin bir bolumunde trenden inip, yürüyerek “leopar yolu” denen yürüyüş parkurunu gezecek, burada leopar, dev yarasa gibi canlıları çok yakından göreceğiz. Heyecan dolu bir akşam bizleri bekliyor. Tur sonrası otelimize transfer.

 

 

7. GÜN: SİNGAPUR – BALİ

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği “Universal Stüdyoları” turumuza katılabilirler (95 Euro). Turumuzda sinema ekranından içeri giriyor ve kendimizi bir anda meşhur Hollywood stüdyolarında buluyoruz. Gişe rekorları kıran Shrek, Madagaskar, Jurassic Park, Transformers’ın da olduğu 18 film stüdyosu ve eğlence parkları sizleri bekliyor. Tur sonrası havalimanına transfer ve akşam saatlerinde yerel havayolları ile Bali’ye uçuyoruz. Bali’ye varışımıza istinaden otelimize hareket. Oda anahtarlarının dağıtılmasının ardından serbest zaman. Geceleme otelinizde.

 

8. GÜN: BALİ

Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği “ Kintamani & Batur Yanardağı “ turuna katılabilirler (85 Euro). Tam günlük gezimizde Bali’nin etkileyici kültürünü, elişi sanatını, fotoğraflık pirinç tarlalarını, geleneksel köylerini ve olağanüstü manzarasıyla Batur Yanardağı ve gölünü yakından tanıyacağız. İlk önce Batubulan’a gidip burada kültürel Barong Dans Gösterisi’ni izliyoruz. Daha sonra tahta oyma sanatıyla tanınan Mas Köyü bizi bekliyor. Burada sanatçıları tahta bloklara girift desenler işlerken izleyeceğiz. Mas Köyü’nden sonra sırada 11. yüzyıldan kalma Fil Mağarası olarak bilinen Goa Gajah’a uğruyoruz. Öğle yemeğimizi almak üzere sıradaki durağımız Kintamani’nin serin dağları. Önce Batur Yanardağı’nı tepesinden aşağıdaki vadinin yanındaki Batur Gölü’ne doğru inen üzerindeki siyah lav şeritleriyle izliyor ve fotoğraf çekiyoruz. Ardından güzel manzaraya sahip restoranımızda öğle yemeğimizin tadını çıkarıyoruz. Yemekten sonra dönüş yolumuz üzerinde sihirli iyileştirici gücü olduğuna inanılan Kutsal Su Kaynağı’na uğruyoruz. Gezimiz Bali’nin artistik kalbi Ubud Köyü ile devam ediyor. Son olarakta altın ve gümüş işçiliğiyle ünlü Celuk Köyü’ne uğrayıp otelimize dönüyoruz. Unutmadan söylemekte fayda var; bu gezi yapılmadan Bali tam anlamıyla görülmüş sayılmaz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

9. GÜN: BALİ

Kahvaltının ardından rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği “ Bali Hai Turuna “ katılabilirler. (90 Euro).  Bali'nin yakınındaki Nusa Lembongan Adası’na gidiyoruz. Katamaranla yapacağımız yolculuk sırasında güvertede çeşitli ikramlar eşliğinde, güneşlenme imkanı sizi bekliyor. Adada ise gün boyu şnorkel, banana boat, altı cam tekne gezileri ile keyifli bir gün geçireceksiniz. Öğle saatinde barbekü organizasyonuyla öğle yemeği ücretsiz olarak sunuluyor. Ada içinde nehir gezisi veya özel plajda güneşlenme imkanı alternatifleriniz arasında. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

10. GÜN: BALİ – DUBAİ – İSTANBUL

Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve rehberinizin bildireceği transfer saatine kadar serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz öğleden sonra rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’Tanah Lot Tapınakları & Maymun Ormanı“ gezisine katılabilirler (40 Euro).  Kapal Kasabası’ndaki Kraliyet Tapınağı, içinde 3 tapınak bulunan ve tapınakların koruyucusu olduğuna inanılan yaklaşık 300 maymunun yaşadığı maymunlar ormanı ve okyanus üzerindeki bir kayaya inşa edilmiş Tanah Lot Tapınakları’nın görülmesinin ardından, dünyaca ünlü Maymun ormanına geçiyoruz. Turumuzun sonunda Bali’nin muhteşem gün batımını izleme imkanı bulacaksınız.  Sonrasında havalimanına hareket. Pasaport işlemlerinin ardından Emirates Havayollarının EK 399 sefer sayılı uçuşu ile saat 00.05’te Dubai’ye hareket. Yerel saat ile 05.00’de varış. Saat 11.20’de Emirates Havayolları’nın EK 123 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 14.55’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. 

Dahil Olanlar

İstanbul - Dubai - Erkek / Denpasar - Dubai - İstanbul parkurunda Emirates Havayolları ile ekonomi sınıf uçak bileti

Maldivler - Singapur parkurunda yerel havayolları ile (direk veya aktarmalı) ekonomi sınıf uçak bileti

Singapur - Bali parkurunda yerel havayolları ile (direk veya aktarmalı) ekonomi sınıf uçak bileti

Maldivler (3) ve Singapur (2) ve Bali (3) Toplam 8 gece accord mutabakat

Maldivler'de sıralanmış yerlere göre yemekler

Maldivler alan - otel - alan transferleri,

Maldivler'de transferler servisi asistanlık servisi.

Panoramik Singapur şehir turu

Singapur ve Bali parkurunda Havalimanı / Otel / Havalimanı transferleri

Tüm rehberlik hizmeti. Lokal ve İngilizce olarak verilecektir.

Havalimanı vergileri

Maldivlerde Balayı çiftlerine özel odaya meyve sepeti & şarap ikramı

Mesleki sorumluluk sigortası

Dahil Olmayanlar

Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

Yurt dışı çıkış harcı bedeli

Seyahat iptali, yardım ve sağlık sigorta poliçesi 15 avro - (64 yaş üstü 30 avro)

Rehber ve şoför tipleri, bahşişler

Programda ekstra olarak çevre çevre gezileri

 

*** Tur Programımız en az 20 kişi seçeneğine göre düzenlenir. Katılım yetersizliği iptal edildi.

*** Tur programında isim belirtilmeden, sadece kategori bilgisi verileceği ve / veya aynı destinasyon için seçenekli olması durumunda otel (ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirileceğini belirtti.

*** Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde olduğu gibi. Böyle bir durumda, turun hareketlerini 15 gün önce acentenizde bilgiyi verilecektir.

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre düzenebilmekte olup, bu tip odalar 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan odaları. Yataklar Açma-kapama ve antrenör yatağı olarak adlandırılan yataklardan yapılanlamalar için Tur üyeliği 3. Kişi ve / veya çocuk rezervasyonu sırasında yaşanabilecek yerlerde sıkışık ve yatak tipini kabul ettiklerini açıkladı sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin odada kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için odada.

*** Tura iştirak edenlerde, şahsi eşyalarda, çantalarda, valizlerde kendi imkanlarında olup, unutulan / kaybolan / çalınan eşyalardan Tiamo Turizm yapabilir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve / veya kişiselleştirilmiş hale getirilerek yapılan harcamalar eşya sahibine aittir.

***Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Tiamo Turizm sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

*** Sadece kategori bilgisi verilebilir ve / veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler olması durumunda konaklayacağınız otel (ler) i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenilebilir.

*** TC vatandaşları için vize uygulaması bulunur. Yolcunun seyahat edebileceği günümüzde en az 6 ay geçerli pasaport ile seyahat edilebilir.

*** TC yeşil pasaportu ile seyahat odası misafirlerimiz için de 6 ay şartı aynı şekilde gösterilmiştir.

*** 24.11.2015 Tarihi itibari ile eski pasaportlar (Lacivert Pasaport) ile yurt dışına çıkış yapılamamaktadır. Eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri yaparak. Aksi halde gidişleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve / veya Türkiye'den istediği firması aracılığıyla uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

*** Pasaport ve Tur evraklarınızın tam olması ülkeye giriş yapılabileceği durumda gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Tiamo Turizm sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

*** Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve / veya benzeri tahribat (lar) uğraşmış bir pasaportlar bekliyoruz ziyaret edilecek yer ülke sınırında gümrük polisi ile sorun yaşanıyorsanız; anılan pasaportların yenilenmesi ve TC vatandaşları vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekiyor. Aksiğinde sorumluluk yolcuya aittir. 

*** 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biriyle birlikte seyahat etmek için üye ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini görüntüleyin. 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda görüş gösterdiğini tavsiye ederiz.

Tiamo Turizm, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü'ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş imkanı saatler değişebilir. Tiamo Turzim, bulayın en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın alıyorlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

 

* Fiyatlarımıza Tur, Havalimanı Vergisi / Alan Hizmetleri dahildir. Belirtilen tarihlerdeki fiyatlar, belirtilen tarihlerde kalkışlı olacak turlar için geçerli olan başlangıç fiyatlardır ve yayımlandığı 29 Mayıs 2020 tarihinde geçerlidir.

** 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir.

Nakit / Havale veya EFT ile ödemede geçerli fiyatlar.

27 Haziran 2020

Kişi Başı Tek Kişilik Oda Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
1. SINIF OTELLER
1. Sınıf Oteller - BB (Bed and breakfast)
2399 3599 2249 175

25 Temmuz 2020

Kişi Başı Tek Kişilik Oda Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
1. SINIF OTELLER
1. Sınıf Oteller - BB (Bed and breakfast)
2399 3599 2249 175